O nás


knihy pro vaše děti

Vaše dítko po Vás každý večer chce příběh, vymýšlíte si pohádky a malujete k nim ilustrace, dejte svému dítěti jeho vlastní knížku od mámy nebo od táty. Pokud jen vyprávíte dodáme i ilustrátora, případně napíšeme příběh na přání. Např. nechce si Váš chlapeček či holčička čistit zuby, napíšeme příběh O chlapečkovi či holčičce, kteří si nechtěli čistit zoubky a jak by to s nimi dopadlo, kdyby nezačali.

Knížky vašich dětí

Maluje Váš potomek, píše, vydejte mu jeho vlatní knížku.

Knížky života

Jak rostl náš chlapeček či holčička: od porodu po pubertu.

Knížky dokumentátního charakteru

Jak jsme stavěli dům., Kronika života našeho miláčka (Náš pejsek, Naše kočička….)

SVATEBNÍ KNIHY

Jaké byly přípravy a průběh vaší svatby.

zrealizujeme jakýkoliv váš nápad

Možná jste měli chuť si jenom pro sebe vydat nějakého oblíbeného autora. 70 let po smrti jsou autoři knih volní a nemusejí se řešit autorská práva, máte tedy možnost si ho vydat podle sebe, navíc doplnit například vlastními ilustracemi. Takže proč si nevydat Máchův Máj, Babičku Boženy Němcové s ilustracemi, které jste namalovali vy nebo Vaši blízcí.
Nakladatelství Jonathan Livingston, s.r.o., navázalo na činnost nakladatelství Tanga, s.r.o. ,které vzniklo v roce 1996.

Jsme servis pro:

Autory, kteří nevydávají v žádném kamenném nakladatelství

Autory, kterým nakladatel jim vrátil rukopis a oni chtějí vlastním nákladem knížku vydat

Autory, kteří si prostě chtějí vydat svou knihu

Zájemce vydání účelových publikací: podnikových, spolkových, zájmových pro skupiny i jednotlivce, dále pak to mohou být publikace dárkové, slavnostní, u příležitosti svatby, jubileí, PR publikace, zvláštní vydání, reprinty, malé dotisky, antikvární publikace.
Spřátelené firmy: